طرز تهیه پخت آسان دم گاو در قابلمه فوری

طرز تهیه پخت آسان دم گاو در قابلمه فوری

پخت دم گاو یکی از غذاهای جدید در ایران و در اکثر کشورهای جهان است واگر علاقه مند هستید که با این گوشت غذاهای عالی درست کنید، پس باید این دستور العمل آسان را امتحان کنید. گوشت لطیف، پر از طعم، و درست کردن آن بسیار ساده است!

طرز تهیه کیک عروس  لاکچری

طرز تهیه کیک عروس لاکچری

کیک عروس از کیک های خوشمزه و معروف می باشد و در جاهای مختلف آن را برای رسپی های متفاوت درست می کنند. برای کیک عروس از ترکیب کیک ساده با شیر شیر و و کاستارد استفاده می کنیم و برای همین طعم و مزه بی نظیری دارد و باید حتما آن را امتحان کنید.

طرز تهیه فلن کیک خوشمزه

طرز تهیه فلن کیک خوشمزه

فلن کیک یک نوع دسر و یا به عبارتی یک نوع کیک سوئدی بسیار خوشمزه و معروف است و ترکیب کرم کارامل با کیک شکلاتی است که روی هم ریخته می شود و حالتی بین پودینگ و کاستارد دارد و باید حتما آن را امتحان کنید.

طرز تهیه کرمفیل وانیلی

طرز تهیه کرمفیل وانیلی

  این کرم نوع صنعتیش تو بازار هست ولی خونگیش رو هم میتونید درست کنید . کرمفیل یک کرم کاربردی و بسیار خوشمزه و خوش طعمع که برای مغزی های مختلف در نانوایی و قنادی استفاده میشه

طرزتهیه استیک بره با سس ماست

طرزتهیه استیک بره با سس ماست

استیک بره با استفاده از یک قسمتی از گوشت رول شده در کنار زیره سبز و گشنیز و دارچین درست می‌ شود که آن را با سس ماست ، سیر و لیمو می پوشانند و تزئین می کنند و معمولاً در کنار سالاد سبزیجات سرو می شود