آموزش تصویری تزیین سیببه شكل گل  ویژه هفت سین

آموزش تصویری تزیین سیببه شكل گل ویژه هفت سین

یکی از حلقه ها را بردارید و آن را لوله کنید. یکی دیگر بردارید و دور آن لوله کنید. این کار را تکرار کنید. شاید نگه داشتن آن سخت باشد اما بعد از قرار دادن چند حلقه و پیچیدن آنها گل را سر و ته کنید و حلقه ها را اضافه کنید.

تزیین سیب سفره هفت سین مدرن و شيك

تزیین سیب سفره هفت سین مدرن و شيك

امروزه طراحی هفت سین های آماده کار بسیاری از افراد را راحت کرده است، اما با این حال بسیاری از خانواده ها، به خصوص خانم های کدبانو و خوش سلیقه علاقمندند تا سفره هفت سین را با ذوق و سلیقه خود چیدمان و دیزاین نمایند،

آموزش تزیین سماق هفت سین 1402

آموزش تزیین سماق هفت سین 1402

گیاه سماق دارای درختچه‌ایست کوهستانی که میوه‌های خوشه‌ای دارد و میوه آن پس از کوبیده شدن به عنوان چاشنی، همراه با غذاهایی همچون کباب استفاده می‌شود.

آموزش تزیین سیر سفره هفت سین +فيلم

آموزش تزیین سیر سفره هفت سین +فيلم

یکی از این نوع تزیینات که در واقع یکی از رسوم و سنت‌های قدیمی و کهن ایرانیان است تزیین هفت سین می‌باشد که از هفت جزء تشکیل می‌شود و شامل سیر، سبزه عید، سنجد، سیب، سرکه، سماق و سمنو است.

آموزش ساخت هفت سین سیارجالب

آموزش ساخت هفت سین سیارجالب

دوست دارین سفره هفت سین امسالتون رو هر جا می خواهین با خودتون ببرین؟ پس با ما همراه باشید تا روش درست کردن هفت سین سیار را یاد بگیرید.

روش نگهداری ماهی قرمز عید

روش نگهداری ماهی قرمز عید

ماهی قرمز (نام علمی: Carassius auratus auratus)، که به نام‌های ماهی طلایی، ماهی گلی، ماهی حوض نیز خوانده می‌شود، گونه‌ای ماهی از سردهٔ کپورچه‌ها است.این ماهی همه‌چیزخوار است. زیستگاه اصلی آن معمولاً در سیبری و جنوب شرقی آسیا است