بازگشت مهران مدیری به تلویزیون با یک سریال!

مجموعه: بازیگران, هنر تعداد بازدید: 2843
مهران مدیری ، مهران مدیری مجری

همکاری جدید تهیه کننده دورهمی با مهران مدیری

مهران مدیری اسطوره طنز تلویزیون بعد از اتمام برنامه دورهمی به مسافرت رفته و بعد از بازگشت از سفر جدیدترین کار تلویزیونی اش در قالب یک سریال را جلوی دوربین میبرد.مهران مدیری

مهران مدیری

سید مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه دورهمی درباره همکاری جدیدش با مهران مدیری گفت:قطعا همکاری مشترک با مهران مدیری خواهیم داشت که نهایتا بین ۱۰ تا ۱۵ روز دیگر باید کار جدید را شروع کنیم.

وی در همین راستا افزود:شاید همکاری جدید ما با مهران مدیری در قالب سریال باشد اما او در مسافرت است و هنوز در انتظار بازگشت او هستیم.

مهران مدیری

مهران مدیری و مصطفی احمدی تهیه کننده دورهمی

گفتنی است؛ برنامه تلویزیونی دورهمی به کارگردانی و اجرای مهران مدیری و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی که در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۳ به روی آنتن می رفت در۱۷ فرودین ۹۷ پس از پخش چهار سری از این برنامه برای همیشه به کار خود پایان داد تا شائبه هایی مبنی بر پایان فعالیت مهران مدیری در تلویزیون مطرح شود.

پخش دورهمی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ در شبکه نسیم شروع شد.این مجموعه، اواسط پاییز سال ۹۴ و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. هدف سازندگان، ارائه یک مجموعه تلویزیونی با ساختاری کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بوده است.

 مهران مدیری

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

دورهمی دکوری عظیم دارد، در هر قسمت ۳۰۰ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می کنند، به تماشای بازی بازیگران می نشینند، در واقع مجموعه به مانند تئاتری است که در هر قسمت مخاطبانی (حدود ۳۰۰ نفر) را به عنوان تماشاگر پذیراست.

برنامه دورهمی از نگاه مردم به عنوان بهترین برنامه در سال ۱۳۹۵ انتخاب شد. این رای گیری در برنامه سه ستاره که با اجرای احسان علیخانی بود، انجام شد، همچنین مهران مدیری کارگردان، مجری و طراح این برنامه هم مقام اول را در حوزه بهترین اجرا به خود اختصاص داد.

تهیه کننده دورهمی

مصطفی احمدی تهیه کننده دورهمی

همچنین مهران مدیری در سال ۹۵ و ۹۶ به عنوان بهترین چهره تلویزیونی از سوی شانزدهمین و هفدهمین جشن حافظ انتخاب شد.

مهران مدیری برای اجرای برنامه دورهمی در نظرسنجی جشنواره سین سیما به عنوان بهترین مجری مرد تلویزیون انتخاب شد و مصطفی احمدی تهیه کننده دورهمی تندیس مهران مدیری را در این جشنواره دریافت کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بازگشت مهران مدیری به تلویزیون با یک سریال!”کد امنیتی را وارد نمایید *

قالب تفریحی