قالب وردپرس پاتوق وردپرس افزونه وردپرس
ورزش بانوانویژه اخبار

رضازاده: رستمی کار بزرگی انجام داد

قهرمان المپیک سیدنی و آتن معتقد است سهراب مرادی شرایط بهتری نسبت به بهداد سلیمی برای کسب مدال دارد.

حسین رضازاده، وزنه بردار اسبق کشورمان در مورد کسب مدال طلای کیانوش رستمی به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت:  کیانوش بسیار خوب کار کرد و توانست مدال خوش‌رنگ طلا را برای کشورمان به دست بیاورد. درست است که حریف‌های روس او محروم شدند اما رستمی واقعا خوب کار کرد .

رضازاده گفت: رستمی وزنه‌های خوبی را انتخاب کرد. شاید کیانوش می‌توانست وزنه‌های سنگین‌تری هم بالای سر ببرد اما مهم کسب مدال طلا بود که به دست آورد. تا آنجا که من می‌دانم رستمی مربی خودش بوده است و تنها تمرین کرده است بنابراین او کار بزرگی انجام داد. به رستمی بابت کسب مدال طلا تبریک می‌گویم و امیدوارم مدال او سرآغاز مدال‌های دیگر کشورمان در المپیک باشد.

قهرمان المپیک سیدنی و آتن در مورد دیگر وزنه برداران کشورمان گفت: شانس‌های اصلی کسب مدال سهراب مرادی و بهداد سلیمی هستند که فکر می‌کنم مرادی شرایط بهتری نسبت به سلیمی داشته باشد. به هر حال بهداد مصدوم بوده است و غیرت به خرج داده که به المپیک رفته است.

رضا زاده در ادامه گفت: البته بهداد قطعا شانس مدال دارد اما حریف گرجستانی خوبی دارد که کار او را سخت می‌کند. به نظر من سلیمی فرصت کمی داشت اما با این حال می‌توانیم امید زیادی به مدال او داشته باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی را وارد نمایید *

همچنین ببینید

بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید